Dla Firm - Upcycling

W Trashkach sądzimy, że CSR (z ang. Corporate Social Responsibility) - społeczna odpowiedzialność biznesu - to nie tylko ważne hasło, ale także decyzje mające istotny wpływ na zmiany w naszym otoczeniu. Promocja produktów, marek, eventów, konferencji, festiwali, koncertów kończy się w ściśle określonym momencie, zostawiając po sobie ogromne ilości odpadów reklamujących dane wydarzenie. Odpowiedzialne podejście do własnych odpadów, to przejaw dojrzałości firm i instytucji, 

Niestety los nieaktualnych, wielkoformatowych reklam z PCV jest przesądzony - spłoną w piecach spalarni, może znajdą prywatne zastosowanie, niekoniecznie zgodne z wolą instytucji, która się na nich reklamowała, albo zalegną na długi czas w przepastnych magazynach.

ZMIEŃMY TO RAZEM!

To, co dla wielu jest bezużytecznym odpadem - banery, siatka mesh, roll'upy, flagi, namioty i balony reklamowe, gumy drukarskie - ma wielki potencjał dla Trashki Upcykling. Materiały te świetnie nadają się do szycia toreb, plecaków, akcesoriów na przenośna elektronikę, artykułów biurowych. Mają doskonałe właściwości - są wodoodporne i bardzo wytrzymałe. Trzeba je dobrze wymyć, skroić na miarę pod fajny projekt i uszyć z dbałością o szczegóły, zgodnie ze standardami sztuki kaletniczej. Tym właśnie zajmujemy się na co dzień. To upcykling w czystej postaci, zgodny z aktualnymi trendami, oczekiwaniami klientów, fanów i rynku. 

Mamy w ofercie wiele unikalnych modeli toreb/plecaków/opakowań/gadżetów/akcesoriów dla klientów, fanów, pracowników w zależności od wymogów strategii komunikacyjnej firmy. Możemy także przygotować jednostkowy projekt, szyty na miarę, który będzie mógł być użyty wyłącznie dla promocji określonej instytucji czy marki.

Jeżeli macie Państwo dostęp do materiałów po-reklamowych, albo planujecie nową kampanię promocyjną – zapraszamy do kontaktu, aby otrzymać indywidualną wycenę projektu. 

Nasze ProduktyPartnerzy

Współpracujemy na stale z biurami festiwalowymi, muzeami, oraz innymi podmiotami dla których przeprowadzamy upcycling pod marką naszą, bądź firmy zamawiającą usługę - w zależności od wymogów strategii komunikacyjnej. Poniżej lista wybranych partnerów.

Instytucje KulturyFestiwaleŚwiat korporacjiMediaInstytucje Edukacyjne


Instytucje rządowe i samorządowe


Agencje Kreatywne