Dla Firm - Upcycling

W Trashkach sądzimy, że społeczna odpowiedzialność biznesu - to nie tylko ważne hasło, ale także decyzje mające istotny wpływ na zmiany w naszym otoczeniu. Proponujemy zagospodarowanie Państwa odpadów promocyjnych i przetworzenie ich w pełnowartościowe produkty - torby, futerały czy akcesoria szyte z banerów.

Zadbajmy razem o środowisko!

To, co dla wielu jest bezużytecznym odpadem - banery, siatka mesh, roll'upy, flagi, namioty i balony reklamowe, gumy drukarskie - ma wielki potencjał. Materiały te świetnie nadają się do szycia toreb, plecaków, akcesoriów na przenośna elektronikę, artykułów biurowych. Mają doskonałe właściwości - są wodoodporne i bardzo wytrzymałe.

Trzeba je dobrze wymyć, skroić na miarę i uszyć z dbałością o szczegóły, zgodnie ze standardami sztuki kaletniczej. Tym właśnie zajmujemy się na co dzień. To upcykling w czystej postaci, zgodny z aktualnymi trendami, oczekiwaniami klientów, fanów i rynku. 

Mamy w ofercie wiele unikalnych modeli - zachęcamy do przejrzenia slajdów na dole strony.

Jeżeli macie Państwo dostęp do materiałów po-reklamowych, albo planujecie nową kampanię promocyjną – zapraszamy do kontaktu, aby otrzymać indywidualną wycenę projektu. 

Zajmujemy się szyciem toreb z materiałów promocyjnych - banerów od 2010 roku. Gwarantujemy wysoką jakość, co potwierdzają dziesiątki naszych zadowolonych klientów. Dajemy 12 miesięczną gwarancja na nasze produkty.

Zapraszam do kontaktu.

Łukasz Porębski

lukasz.porebski@trashki.pl

tel: 609 347 883

Katalog.Partnerzy

Współpracujemy na stale z biurami festiwalowymi, muzeami, oraz innymi podmiotami, dla których przeprowadzamy upcycling pod marką naszą, bądź firmy zamawiającą usługę - w zależności od wymogów strategii komunikacyjnej. Poniżej lista wybranych partnerów.

Instytucje KulturyFestiwaleŚwiat korporacjiMediaInstytucje Edukacyjne


Instytucje rządowe i samorządowe


Agencje Kreatywne