O co pytacie

Czy Trashki są wytrzymałe? Boję się, że torba się rozpadnie po krótkim czasie.

Rozumiemy obawy, jednak winyl z wielkoformatowych bannerów wytrzymuje dowolną pogodę i bardzo szeroki zakres temperatur. Podobnie z nadrukiem. Pasy - w modelach na ramię - są robione z utylizowanych samochodowych pasów bezpieczeństwa. Jedyny znany nam sposób zniszczenia Trashki to szlifowanie papierem ściernym, bądź spotkanie z dużymi nożycami.


Trashki są wytrzymałe - OK. Ale czy nie porysują mojego Apple Air i iPada?

Ładnie wyglądające gadżety elektroniczne. Byłoby nam bardzo przykro jeżeli Trashki byłyby dla nich niemiłe. Dlatego też wykłądamy je mięciutkim materiałem w miejscach przeznaczonych na komputer, tablet, smartphone. Tam gdzie trzeba Trashki potrafią być mięciutkie jak małe kotki.


Jak mogę zadbać o moją Trashkę?

Sugerujemy mycie ręcznie przy pomocy delikatnego detergentu. Trashki są w całości szyte, mimo to nie polecamy prania w pralce! Jeśli jakaś Trashka nadaje się na takie kąpiele, to zawsze zaznaczamy to w opisie produktu.


Ale czy przyjmujecie zwroty? (pytam na wszelki wypadek)

Jasne, wierzymy w nasze produkty i od samego początku działalności byliśmy gotowi na przyjęcie zwrotów. Pod warunkiem oczywiście, że nie sprawdziliście wytrzymałości Trashek papierem ściernym i nożycami. Zwroty przyjmowane są w ciągu pierwszego miesiąca, co do szczegółów zerknijcie na nasz REGULAMIN.


Czy możecie uszyć pokrowiec na moje auto / motor / suszarkę do włosów?

Niestety, na chwilę obecną nie prowadzimy już usługi szycia na miarę. Bardzo to lubiliśmy, ale zabierało nam to zbyt dużo czasu. Czasu który nie przeznaczaliśmy na produkty sprawdzone. Mamy nadzieję, że zautomatyzujemy kiedyś zamówienia produktów na miarę. Napisz do nas to będziemy wiedzieć ile z Was jest zainteresowanych tym pomysłem..


Trashka którą bardzo chciałem jest już sprzedana. Macie drugą taką sama?

Każda Trashka to niepowtarzalna historia. Trashki z danego wydarzenia, konkretnego baneru mogą być do siebie podobne. Dokładamy jednak wiele starań, żeby Twoja Trashka była unikalna. Jeżeli nie znalazłeś żadnej innej, która Ci się podoba - zapisz się do newslettera - to prześlemy Ci informację w momencie umieszczania nowych kolekcji.


Dlaczego macie tak długi regulamin sklepu? Ciężko go czytać!

Zgadzamy się! Niestety staliśmy się ofiarą prawnika trolla z powodu czytelnego regulaminu. Sprawę na szczęście wygraliśmy, ale kosztowało nas to dużo czasu i nerwów. Od tamtej pory nasz regulamin jest uczesany i pod krawatem. Nie zmienia to faktu, że przygotowaliśmy dla Was doskonały i wytrzymały produkt w dobrej cenie.