Kim jesteśmy i skąd się wzieliśmy?

Trashki pojawiły się w Krakowie w 2010 roku w głowach młodych ludzi, szukających sposobu na życie. Wyciągnęliśmy na wierzch pomysł odzysku materiałów uznanych za odpady, wielkoformatowych bannerów winylowych i z siatki mesh wykorzystywanych jako czasowe nośniki informacji i reklamy. Chcieliśmy projektować i szyć unikatowe torby z niekonwencjonalnych tkanin z unikalną grafiką. Kraków jest doskonałym miastem do takiego przedsięwzięcia, gdzie poza reklamami produktów pojawia się spora ilość wielkoformatowych reklam festiwali, koncertów i innych wydarzeń kulturalnych.

Przedsięwzięcie toczyło się na początku siłą woli i działania pary - Magdy i Łukasza - do których na różnych etapach dołączali przyjaciele. Wszystko, co znajdziecie na naszym serwisie - projekty produktów, sesje zdjęciowe, a nawet sam serwis - jest efektem współpracy grupy przyjaciół, nakręconych wizją Trashek.

W ciągu pierwszych lat działania Trashki przechodziły przez wszystkie etapy młodej działalności gospodarczej - ekscytacja, depresja, ponowna ekscytacja i ad novum. Wchodząc w piąty rok życia, opanowaliśmy podstawy, wypracowaliśmy sprawdzone modele produktów i zrozumieliśmy gdzie leży siła naszego pomysłu. Teraz ruszamy dalej. Entuzjazm nie słabnie, a pomysłów nie brakuje.

Dla klientów indywidualnych.

Tworzymy niepowtarzalne torby, futerały na tablety i laptopy, przeróżne akcesoria i dodatki, wszystko z odzyskanych materiałów, które starannie selekcjonujemy i przygotowujemy do procesu szycia. Łączymy ekologiczne zacięcie z kulturalnym kontekstem tworząc unikatowy produkt, mający swoją historię, wielowątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Ta część działalności sprawia nam największą przyjemność, spełniamy się twórczo i wychodzą z tego piękne przedmioty, które cieszą już bardzo wielu z Was. Zapraszamy Was do naszego sklepu oraz galerii naszych ulubionych produktów.

Dla klientów biznesowych.

Dostarczamy usługę przetwarzania reklam ze wszystkich wykorzystywanych do tego materiałów w unikalne produkty, świetnie nadające się do ponownego użycia w komunikacji z klientem. Bannery, siatki mesh, roll’upy, flagi, etc. Wszystko co służyło reklamie a obecnie zalega w Waszych magazynach może być ponownie wykorzystane. Zapraszamy do skorzystania z naszych sprawdzonych już modeli, jednocześnie dzięki doświadczeniu jesteśmy otwarci na tworzenie indywidualnych projektów mieszczących się w strategii komunikacji firm. Więcej informacji znajdziecie w sekcji dla firm.

Magdalena Olearczyk-Porębska