Kim jesteśmy i skąd się wzieliśmy?

Trashki to krakowska marka, działająca od 2010 roku. 

Są trzy moce hasła, które określają naszą markę: upcycling, zero waste i fair trade. Upcycling wskazuje na materiały, z których szyjemy nasze torby - to materiały pochodzące zawsze z odzysku: nieaktualne banery kulturalne i reklamowe, pasy samochodowe, dętki rowerowe, drukarskie gumy i inne, coraz to nowe, inspirujące odpady. Zero waste określa kierunek, do którego chcemy dążyć, wykorzystując materiały w jak najwyższym stopniu, by własnych odpadów mieć jak najmniej. To także punkt odniesienia do procesu odzysku, zużycia wody, energii, utylizacji resztek po produkcyjnych. Idea sprawiedliwego handlu w przypadku Trashki to sposób budowania relacji z ludźmi, z którymi pracujemy i współpracujemy na różnych etapach produkcji. 

Dla klientów Indywidualnych

Tworzymy niepowtarzalne torby, futerały na tablety i laptopy, przeróżne akcesoria i dodatki, wszystko z odzyskanych materiałów, które starannie selekcjonujemy i przygotowujemy do procesu szycia. Łączymy ekologiczne zacięcie z kulturalnym kontekstem tworząc unikatowy produkt, mający swoją historię, wielowątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Ta część działalności sprawia nam największą przyjemność, spełniamy się twórczo i wychodzą z tego piękne przedmioty, które cieszą już bardzo wielu z Was. Zapraszamy Was do naszego sklepu. 

Dla klientów Biznesowych

Dostarczamy usługę przetwarzania reklam, ze wszystkich wykorzystywanych do tego materiałów, w unikalne produkty, świetnie nadające się do ponownego użycia w komunikacji z klientem. Bannery, siatki mesh, roll’upy, flagi, etc. Wszystko co służyło reklamie, a obecnie zalega w Waszych magazynach może być ponownie wykorzystane. Zapraszamy do skorzystania z naszych sprawdzonych już modeli, jednocześnie dzięki doświadczeniu jesteśmy otwarci na tworzenie indywidualnych projektów mieszczących się w strategii komunikacji firm. Więcej informacji znajdziecie w sekcji dla firm.

Magdalena Olearczyk-Porębska