Nowe otwarcie

Patrząc na pierwsze produkty które stworzyliśmy (patrz załączone zdjęcie) czujemy, że pomysł okazał się trafiony i powoli dopasowywał się do warunków rynku. Samo "dopasowywanie" nie obyło się bez sinusoidalnych emocji towarzyszących każdej młodej działalności gospodarczej.

Po czterech latach pracy i paromiesięcznej refleksji usprawniamy zasady naszego działania. Żeby wyraźnie dać temu znać - przebudowujemy nasz serwis internetowy.

Po pierwsze - rozpoczynamy produkcję i sprzedaż trashek w kolekcjach stworzonych na materiałach odzyskanych z wydarzeń kulturowych. Będziemy się starać zapowiadać i tworzyć kolekcję na podstawie reklam z najciekawszych wydarzeń kulturowych w Polsce.

Po drugie - otwieramy się na rozmowę z Wami i wasze opinie. Nasz nowy serwis będzie zachęcał i ułatwiał kontakt z nami. W przypadku sprzedaży w sieci, będziemy wysyłali mail z prośbą o opinię o produkcie. Pragniemy tworzyć jak najbardziej użyteczne produkty jak tylko potrafimy, a do tego potrzebujemy Waszej wiedzy.

Po trzecie - musimy niestety zrezygnować z szycia produktów na miarę. Szycie pojedynczych sprawiało nam wielką radość, lecz niestety zabierało również niewspółmiernie dużo czasu w stosunku do reszty działalności Trashek. W przyszłości, niewykluczone, że wrócimy do tego pomysłu w innej - bardziej zautomatyzowanej - formie.

Po czwarte - stworzyliśmy rozbudowaną usługę dla firm chcących przetworzyć reklamy z zakończonych kampanii w użyteczne produkty. Przez ostatnie parę lat zebraliśmy duża wiedzę i osiągnięcia w tym temacie. Więcej znajdziecie w sekcji dla firm.

Pierwsza torba Trashek