Upcykling koszul dla ING

Upcykling koszul dla ING

Innowacja w Upcyklingu: Jak Stare Koszule Banku ING Zyskały Nowe Życie

Odzieżowe Rewolucje: Upcykling w Służbie Ekologii

2023 rok był przełomowy dla upcyklingu, gdzie zrównoważony rozwój przestał być tylko modnym hasłem, a stał się realnym działaniem. Wśród licznych inicjatyw, które zasługują na uwagę, jedna wyróżnia się w sposób szczególny - nasza współpraca z bankiem ING. Ten rok pokazał, że z odrobiną kreatywności i zaangażowania, każdy przedmiot może zyskać drugie życie, a nawet stać się inspirującym dziełem sztuki użytkowej.

Upcyklingowe Partnerstwo z Bankiem ING

Kiedy bank ING postanowił odświeżyć wizerunek swoich pracowników poprzez wprowadzenie nowych koszul, stanęliśmy przed wyjątkowym wyzwaniem. Ponad 4000 koszul, które do tej pory służyły pracownikom banku, mogło trafić na śmieci... ale nie z nami! W Trashki Upcycling wzięliśmy sprawy w swoje ręce, przekształcając odzieżową zmianę w pionierski projekt upcyklingowy.

Rewolucja Tie-Dye: 2000 Koszul w Nowej Odsłonie

Połowa z tych koszul przeszła niesamowitą metamorfozę za pomocą techniki tie-dye, która nie tylko odmieniła ich wygląd, ale i nadała im zupełnie nową funkcję. Z kolorowych, wzorzystych materiałów, z wielką dbałością o detale, powstały plecaki - praktyczne, stylowe i przede wszystkim unikatowe. Każdy plecak stał się indywidualnym dziełem, a ich powrót do rąk pracowników ING był symbolem cykliczności i trwałości w świecie mody.

Zero Waste na Horyzoncie: Co z Resztą Koszul?

Drugie 2000 koszul czeka na nowy rozdział w 2024 roku. Z naszym zobowiązaniem do zasady zero waste, już teraz myślimy nad kolejnymi innowacyjnymi pomysłami upcyklingowymi. Jest to zapowiedź, że każdy materiał, niezależnie od swojego pierwotnego przeznaczenia, ma przed sobą obiecującą przyszłość pełną możliwości.

Trashki Upcycling: Pionierzy Upcyklingowej Mody

W Trashki Upcycling jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej zmiany. Każda nasza kreacja jest dowodem na to, że upcykling to nie tylko sposób na redukcję odpadów, ale i na tworzenie czegoś wyjątkowego. Nasze plecaki to nie tylko modne akcesoria, ale historie, które niosą ze sobą ideę zrównoważonego rozwoju.

Upcykling Jako Ścieżka do Przyszłości

W 2023 roku dokonaliśmy czegoś wyjątkowego. Nie tylko przyczyniliśmy się do ochrony środowiska poprzez praktyczne zastosowanie zasad zero waste, ale także pokazaliśmy, że upcykling może być twórczym i modnym sposobem wyrażania naszych wartości. Współpraca z Bankiem ING była dla nas nie tylko projektem – to była misja, która pokazała siłę odpowiedzialnej mody i otworzyła drogę dla przyszłych inicjatyw.

Upcykling koszul dla ING

21 grudzień 2023

Upcykling koszul dla ING

Trashki Upcyling x Services Industriels (SiL) – Ville de Lausanne

07 sierpień 2023

Trashki Upcyling x Services Industriels (SiL) – Ville de Lausanne

Nowe Wzory w Upcyklingu Reklam dla ING Banku Śląskiego

15 czerwiec 2023

Nowe Wzory w Upcyklingu Reklam dla ING Banku Śląskiego