Zrównoważony design w nowej odsłonie - Trashki Zero Waste

Zrównoważony design w nowej odsłonie - Trashki Zero Waste

Zupełnie nowa kolekcja Trashki Upcycling już dostępna!

Jesteśmy dumni, że możemy podzielić się z Wami naszymi najnowszymi modelami, które odzwierciedlają nasze zobowiązanie do ochrony środowiska i ekologicznego designu. Wyrażamy swoje wartości poprzez tworzenie unikalnych, ręcznie robionych produktów z materiałów, które zazwyczaj kończą swoje życie na wysypiskach.

Upcykling i zero waste w praktyce

Nasza praca opiera się na ideach upcyklingu i filozofii zero waste. Upcykling, czyli twórcze przekształcanie odpadów w nowe, wartościowe produkty, to nasza pasja i misja. Z kolei zero waste to nie tylko zmniejszanie ilości śmieci, ale także zmiana myślenia o zużytych materiałach.
Nasze produkty to dowód na to, że zrównoważony styl życia nie oznacza rezygnacji z estetyki. Wręcz przeciwnie, tworzymy unikatowe przedmioty, które są nie tylko funkcjonalne, ale także stylowe i oryginalne.


Nowe modele - połączenie funkcjonalności i estetyki

Nasza najnowsza kolekcja obejmuje różnorodne modele - od torby na ramię, przez plecak, po kosmetyczki. Każdy z nich jest wykonany z recyklingowych materiałów - tekstyliów reklamowych, siatki mesh, big bagów i ekoplakatów.
Torba na ramię i plecak to prawdziwe perełki dla osób ceniących przestrzeń i funkcjonalność. Z kolei kosmetyczki, dostępne w dwóch wariantach - na basen i na weekend, zapewnią Ci komfort i porządek w podróży.

Zrównoważony design w Trashki Upcycling

Tworząc nasze produkty, stawiamy na ręczne wykonanie. Każdy szew, każda linia - wszystko jest wykonane z troską i dbałością o detal. Wierzymy, że odpowiedzialna moda oznacza też docenianie pracy rękodzielniczej i unikania masowej produkcji.
Nasze produkty nie są tylko torebkami czy kosmetyczkami - to wyraz naszej troski o planetę i przekonania, że każdy z nas może przyczynić się do jej ochrony. Dołącz do nas w tej misji, wybierając produkty Trashki Upcycling.

Upcykling koszul dla ING

21 grudzień 2023

Upcykling koszul dla ING

Trashki Upcyling x Services Industriels (SiL) – Ville de Lausanne

07 sierpień 2023

Trashki Upcyling x Services Industriels (SiL) – Ville de Lausanne

Nowe Wzory w Upcyklingu Reklam dla ING Banku Śląskiego

15 czerwiec 2023

Nowe Wzory w Upcyklingu Reklam dla ING Banku Śląskiego