Torby z siatki mesh

Torby z siatki mesh

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wspaniałe, stylowe torby z siatki mesh. To bardzo praktyczny i użyteczny produkt, który ze względu na swoją wytrzymałość z pewnością przyda Ci się w wielu sytuacjach. Przygotowaliśmy go, hołdując idei upcyclingu i zero waste. Oznacza to, że do ręcznego wyrobu wykorzystaliśmy odzyskane materiały, które w innym wypadku zalegałyby najpewniej na wysypiskach. Sprawdź naszą wyjątkową ofertę i wybierz produkt najbardziej odpowiadający Twoim preferencjom!

Torby z siatki mesh - charakterystyka i sposób przygotowania

Materiał taki jak siatka mesh jest ceniony w branży marketingowej – powszechnie używa się go do produkcji ogromnych, kolorowych banerów reklamowych, które obserwujesz na co dzień na ulicach polskich miast. Te gigantyczne, pełne wyrazistych barw obrazy są oczywiście bardzo efektowne wizualnie, ale po zakończeniu okresu promocji jakiegoś wydarzenia lub oferty nie ma dla nich po prostu dalszego zastosowania i muszą być utylizowane. Jako Trashki postanowiliśmy coś z tym zrobić!

Odzyskaną siatkę mesh wykorzystujemy zatem do ręcznej produkcji wyjątkowych toreb, które ze względu na rodzaj zastosowanego materiału mają doskonałe właściwości. Warstwy tworzywa z banerów reklamowych są lekkie i charakteryzują się ogromną wytrzymałością – te cechy posiadają również nasze produkty! Z tego względu torby znajdą zastosowanie na zakupach, piknikach i w wielu innych sytuacjach – są niezawodne, trwałe i bardzo stylowe!

Unikalne torby reklamowe z siatki mesh

Główną ideą naszego sklepu internetowego jest slow fashion. Oznacza to, że torby z siatki mesh są rezultatem ręcznego i bardzo skrupulatnego procesu produkcji, w którym nasi specjaliści dbają o każdy detal. Przekłada się to nie tylko na ich jakość i wytrzymałość, ale też absolutną unikalność. Zawieszając je na ramieniu, masz pewność, że jesteś właścicielem produktu, którego drugi egzemplarz zwyczajnie nie istnieje. Dysponujesz prawdziwym unikatem!

Odzyskane przez nas materiały reklamowe charakteryzują się mnóstwem różnych, kolorowych wzorów, które staramy się kreatywnie przekształcić w coś użytecznego. Nasze produkty z łatwością dopasujesz z tego względu do swojego stylu. Możesz wybierać spośród mnóstwa barw i abstrakcyjnych kształtów, które z powodzeniem mogą stać się nawet elementem bardzo udanej i symbolicznej stylizacji. Torby z siatki mesh to bowiem nie tylko stylowy dodatek, ale też przykład zaangażowania w ochronę środowiska naturalnego.

Trashki – internetowy sklep slow fashion, upcycling i zero waste!

Jako Trashki jesteśmy doświadczonym wytwórcą produktów tworzonych w duchu slow fashion. Ręcznie przekształcamy odzyskane materiały w coś użytecznego i kreatywnego – takiego jak na przykład torby z siatki mesh z naszej oferty. Doskonale przydadzą Ci się w życiu codziennym ze względu na swoją lekkość i wytrzymałość. Złóż zamówienie na wybrany model i pokaż w praktyce, że upcycling i zero waste to piękne i stylowe idee! Wybrany produkt wyślemy jak najszybciej wprost pod wskazany adres!

Upcykling koszul dla ING

21 grudzień 2023

Upcykling koszul dla ING

Trashki Upcyling x Services Industriels (SiL) – Ville de Lausanne

07 sierpień 2023

Trashki Upcyling x Services Industriels (SiL) – Ville de Lausanne

Nowe Wzory w Upcyklingu Reklam dla ING Banku Śląskiego

15 czerwiec 2023

Nowe Wzory w Upcyklingu Reklam dla ING Banku Śląskiego