Torby z poduszek powietrznych

Torby z poduszek powietrznych

Hołdując wyjątkowym ideom upcyclingu i zero waste, częścią oferty naszego sklepu internetowego uczyniliśmy niezwykłe torby z poduszek powietrznych. Doskonałe rezultaty da się bowiem osiągnąć, korzystając wyłącznie z materiałów, które w innym wypadku zalegałyby po prostu we wrakach aut na różnych złomowiskach. Zapoznaj się ze spektakularnymi efektami naszej pracy i wybierz model, który z pewnością przyda Ci się na zakupach i w wielu innych sytuacjach.

Dlaczego postawiliśmy na wykorzystanie poduszek powietrznych?

Polskie prawo kategorycznie zabrania montowania w autach poduszek powietrznych, które są nieoryginalne lub noszą ślady użytkowania. Powoduje to bardzo przykrą sytuację, w której ogromne wręcz połacie wysokiej jakości materiałów niszczeją na złomowiskach, ponieważ do tej pory nie było dla nich żadnej możliwości ponownego wykorzystania. Trashki zmieniają ten ponury standard, ręcznie przygotowując doskonałe torby z odzyskanych tkanin.

Dokładamy wszelkich starań, by ulegające erozji na złomowiskach auta mogły chociaż w minimalnym stopniu zyskać drugie życie. Materiały, z których wykonywane są ich poduszki powietrzne, charakteryzują się znaczną wytrzymałością i elastycznością. Dzięki temu można z łatwością wykorzystać je ponownie do uszycia jedynych w swoim rodzaju toreb. Zawieszając taką na swoim ramieniu, masz absolutną pewność, że przyczyniasz się do promowania ekologicznego ruchu zero waste.

Unikalne torby z poduszek powietrznych

Przygotowywane przez Trashki torby z poduszek powietrznych charakteryzują się wieloma atutami. Przede wszystkim są bardzo wytrzymałe – znakomicie sprawdzają się podczas zakupów lub w każdej innej sytuacji, w której niezbędne jest przeniesienie znacznej liczby mniejszych rzeczy w podręcznej siatce. Staramy się również, by były one efektowne wizualnie – stylowy dodatek zawieszony na ramieniu z pewnością przyciągnie uwagę znajomych i pokaże im w praktyce, jak zdumiewające efekty może przynieść tworzenie produktów zgodnie z ideą upcyclingu i zero waste!

Wskazać musimy również na fakt, że stawiamy wyłącznie na rzemieślniczą twórczość, zgodną z zasadami i wartościami reprezentowanymi przez nurt slow fashion. Torby z poduszek powietrznych są z tego względu szyte ręcznie z różnych materiałów, które cały czas staramy się odzyskiwać. Oznacza to, że każdy nasz produkt jest całkowicie unikalny. Kupując u nas, masz gwarancję pozyskania ręcznego wyrobu, który nie zostanie wdrożony do masowej produkcji!

Trashki, czyli upcycling w najlepszym wydaniu!

Jeśli troska o środowisko naturalne jest dla Ciebie ważna przy podejmowaniu decyzji o zakupie, przygotowane przez Trashki torby z poduszek powietrznych z pewnością okażą się znakomitym wyborem! To praktyczny, efektowny wizualnie i bardzo symboliczny dodatek do garderoby, który przyda Ci się w wielu różnych sytuacjach, promując przy tym idee zero waste, slow fashion i upcyclingu. Złóż zamówienie w naszym sklepie internetowym, a my postaramy się, by Twój wyjątkowy produkt wyruszył do Ciebie jak najszybciej!

Upcykling koszul dla ING

21 grudzień 2023

Upcykling koszul dla ING

Trashki Upcyling x Services Industriels (SiL) – Ville de Lausanne

07 sierpień 2023

Trashki Upcyling x Services Industriels (SiL) – Ville de Lausanne

Nowe Wzory w Upcyklingu Reklam dla ING Banku Śląskiego

15 czerwiec 2023

Nowe Wzory w Upcyklingu Reklam dla ING Banku Śląskiego